TOP LATEST FIVE ثبت تغییرات شرکت URBAN NEWS

Top latest Five ثبت تغییرات شرکت Urban news

Top latest Five ثبت تغییرات شرکت Urban news

Blog Article

با توجه به برنامه ‌ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، برنامه فروش این هفته در روز شنبه با فروش فوق ‌العاده محصولات انجام و فروش هفتگی روزهای دوشنبه از هفته آینده به اجرا گذاشته خواهد شد. 

کارشناسان این مرکز مدارک ارسالی را به دقت بررسی می‌کنند و در صورت تطبیق داشتن آنها، گواهی ثبت آگهی صادر می‌شود. مرحله نهایی ثبت تغییرات شرکت، چاپ آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و سپس انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار است.

وی تاکید کرد: «با اصلاح قیمت‌ها، فروش ۱۰۰ هزار دستگاه بیش از تعهدات تا پایان سال در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است.»

باید دانست تمامی این تغییرات باید مطابق قانون ثبت گردد، تا مشکل حقوقی برای شرکتها، خصوصا سهامداران و یا شرکای آن بوجود نیاید.

اهمیت اساسنامه با توجه به مفاد آن قابل ملاحظه است، لذا هرگونه تغییر در آن باید به تصویب سهامداران رسیده و برای اطلاع سیستم قضائی و مردم ثبت و روزنامه شود.

اما اساسنامه شرکت چه اهمیتی دارد؟ نقش راهبردی و کاربردی اساسنامه چیست؟

از دست دادن، از بین رفتن و یا مفقود شدن مدارک ثبتی شرکت ها یکی از موضوعاتی است که امکان دارد برای هر شرکتی اتفاق بیفتد.

با کد رهگیری داده شده، شما همواره میتوانید؛ مراحل طی شده درخواست خود را از طریق سامانه مذکور پیگیری نموده و از بررسی کامل کارشناسان فن، مطلع گردید.

دوما. چقدر پروسه ثبت زمان میبرد و مدرک تحصیلی خاصی نیاز دارد یا نه

لطفا با دفتر تماس حاصل نمایید یا شماره همراه خود را ارسال نموده تا کارشناسان با شما تماس حاصل نمایند.

– در صورت از دست دادن و یا نداشتن لیست سهامداران آیا امکان دسترسی به آن ها وجود خواهد داشت؟

در نتیجه هرگونه تغییر در اساسنامه اعم از موضوع تا سرمایه و میزان سهام همه باید به تصویب مجمع برسد.

ثبت نام شرکت باعث این نمی شود که شخص دیگری از نام محصول یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده نکند، نام شرکت شما تنها و تنها نام تشکل حقوقی است که ثبت می کند و اگر می خواهید از نامی که برای محصولات یا خدمات خود here استفاده کرده اید محافظت کنید می بایست اقدام به ثبت برند نمایید که کلیه مسائل مربوط به ثبت برند در صفحه مربوط به آن توضیح داده شده است.

تشخیص صلاحیت پیمانکاری و اخذ گرید

Report this page